wislak68 napisał(a):

|
Daje Ci głowę że gdyby coś takiego sie zdarzyło w firmie Oknoplast wybuchła by panika.
|
W firmie Oknoplast właśnie wybucha panika, bo właśnie się zorientowali, jaki samorodny talent marketingowy - wislak68 - im umyka. Może jeszcze zdążą go zatrudnić, i zapobiec stratom jakie im niewątpliwie przyniesie kontrakt z Interem Mediolan...
Tymczasem w Małopolsce tysiace kibiców Wisły zaczyna wyrywać swoje okna....