Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2927
Stary 29.01.2012, 02:04
wislak68
No tak, mala wtopa. Do gory rozpisalem (nie)mozliwie "najlepszy" scenariusz, a ta liczbe klientow we Wloszech "dopasowalem" do zwyklego scenariusza (czyli ze ten protest, jesli juz, to zrobi bardzo niewielka czesc kibicow)... Punkt dla Ciebie

Co... i tak nie zmienia faktu ze twoj post do ktorego sie odnosilem to jedna wielka brednia. Napisales; "Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce."

Polska ma 38 mln mieszkancow. Kibicow Wisly jest gora kilkadziesiat tysiecy (kibicow kibcow). Nawet jakby wszyscy olali oknoplast (tj. Ci ktorzy byli ich klientami, nie kazdy kibic Wisly przeciesz jest ich klientem) to jak to sie ma do gwaltownego spadku sprzedazy w Polsce
Odpowiedz cytując