wislak68
No tak, mala wtopa. Do gory rozpisalem (nie)mozliwie "najlepszy" scenariusz, a ta liczbe klientow we Wloszech "dopasowalem" do zwyklego scenariusza (czyli ze ten protest, jesli juz, to zrobi bardzo niewielka czesc kibicow)... Punkt dla Ciebie
Co... i tak nie zmienia faktu ze twoj post do ktorego sie odnosilem to jedna wielka brednia. Napisales;
"Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce."
Polska ma
38 mln mieszkancow. Kibicow Wisly jest gora
kilkadziesiat tysiecy (kibicow kibcow). Nawet jakby wszyscy olali oknoplast (tj. Ci ktorzy byli ich klientami,
nie kazdy kibic Wisly przeciesz jest ich klientem) to jak to sie ma do
gwaltownego spadku sprzedazy w Polsce 