Acapelo napisał(a):

|
w sumie 2,5 miliona Euro piechotą nie chodzi, więcej by za niego nigdy nie dostali i moim zdaniem robią dobry interes
|
A w Legii jaka jest sytuacja? Kasa z transferów idzie na działalność klubu? Czy może też ktoś na kasie Łapkę trzyma.