Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4030
Stary 29.01.2012, 01:47
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
w sumie 2,5 miliona Euro piechotą nie chodzi, więcej by za niego nigdy nie dostali i moim zdaniem robią dobry interes
A w Legii jaka jest sytuacja? Kasa z transferów idzie na działalność klubu? Czy może też ktoś na kasie Łapkę trzyma.
Odpowiedz cytując