Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 29.01.2012, 01:46
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
wislak68

No tak, bo okna Oknoplastu kupuja tylko kibice Wisly

Jesli optymistycznie zalozymy ze Wisla ma kilkadziesiat tysiecy kibicow (ktorych interesuja takie "newsy" jak kogo to sponsoruja krakowskie firmy...), jesli zalozymy optymistycznie ze 100% tych kibicow oleje Oknoplast, i jesli zalozymy realistycznie ze Polska ma 38 mln mieszkancow to... juz widze jak im gwaltownie spada sprzedaz w Polsce... Nawet pewnie tego nie zauwaza A jak w tych Wloszech znajda 1000 klientow (dzieki tej umowie z Interem) to pewnie jeszcze wyjda na spory plus.

Ech, niektorzy chyba maja zerowe pojecie o zyciu jako takim.
Na szczęście kolego Bobku 90 mamy na forum Ciebie z Twoim pojęciem o "życiu jako takim". I dzieki Twojemu pojęciu o "życiu jako takim" udało nam się dowiedzieć że strata kilkudziesięciu tysięcy klientów w Polsce mniej waży dla firmy niż pozyskanie 1000 klientów we Włoszech. No z takim podejściem do biznesu to faktycznie musisz być specjalistą od "życia jakotakiego" (nie mylić z "dobrym życiem").
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 29.01.2012 o godz. 01:48.
Odpowiedz cytując