Na szczęście kolego Bobku 90 mamy na forum Ciebie z Twoim pojęciem o "życiu jako takim". I dzieki Twojemu pojęciu o "życiu jako takim" udało nam się dowiedzieć że strata kilkudziesięciu tysięcy klientów w Polsce mniej waży dla firmy niż pozyskanie 1000 klientów we Włoszech. No z takim podejściem do biznesu to faktycznie musisz być specjalistą od "życia jakotakiego" (nie mylić z "dobrym życiem").