wislak68
Cytat:
|
Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce.
|
No tak, bo okna Oknoplastu kupuja tylko kibice Wisly
Jesli optymistycznie zalozymy ze Wisla ma kilkadziesiat tysiecy kibicow (ktorych interesuja takie "newsy" jak kogo to sponsoruja krakowskie firmy...), jesli zalozymy optymistycznie ze 100% tych kibicow oleje Oknoplast, i jesli zalozymy realistycznie ze Polska ma 38
mln mieszkancow to... juz widze jak im gwaltownie spada sprzedaz w Polsce... Nawet pewnie tego nie zauwaza

A jak w tych Wloszech znajda 1000 klientow (dzieki tej umowie z Interem) to pewnie jeszcze wyjda na spory plus.
Ech, niektorzy chyba maja zerowe pojecie o zyciu jako takim.