Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2925
Stary 29.01.2012, 01:14
wislak68
Cytat:
Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce.
No tak, bo okna Oknoplastu kupuja tylko kibice Wisly

Jesli optymistycznie zalozymy ze Wisla ma kilkadziesiat tysiecy kibicow (ktorych interesuja takie "newsy" jak kogo to sponsoruja krakowskie firmy...), jesli zalozymy optymistycznie ze 100% tych kibicow oleje Oknoplast, i jesli zalozymy realistycznie ze Polska ma 38 mln mieszkancow to... juz widze jak im gwaltownie spada sprzedaz w Polsce... Nawet pewnie tego nie zauwaza A jak w tych Wloszech znajda 1000 klientow (dzieki tej umowie z Interem) to pewnie jeszcze wyjda na spory plus.

Ech, niektorzy chyba maja zerowe pojecie o zyciu jako takim.
Odpowiedz cytując