Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2924
Stary 29.01.2012, 00:53
felipe napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że oni tam kalkulują i takie ryzyko tez brali pod uwagę. Na wszystko patrzymy przez pryzmat "marketingu" Wisły, a przecież są firmy, w których ten dział nie musi kuleć i nie postępują na chybił trafił I np wykalkulowali, że inwestycja we Włoszech opłacała im się bardziej niż duszenie sie na polskim rynku, gdzie pozycję mają już wyrobioną...



A może właściciel to Pasiak ?



Co do 1 mln euro - średnio to widzę. Może inaczej - wyobraź sobie Wiślak68, że jest jakiś potencjalny neutralny sponsor pragnący wyłożyć w któryś z polskich klubów taką kasę. Sentymenty na bok, krótkie pytanie - co może go skłonić do zainwestowania akurat w Wisłę? Bo moim zdaniem nawet na podwórku krajowym są ciekawsze cele do inwestycji...
No to trzeba im wykazać czarno na białym że "to" ryzyko zostało przez nich stanowczo niedoszacowane.
Jeśli włascicielem jest pasiak to niech tym bardziej płaci .
Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce.
Odpowiedz cytując