No to trzeba im wykazać czarno na białym że "to" ryzyko zostało przez nich stanowczo niedoszacowane.
Jeśli włascicielem jest pasiak to niech tym bardziej płaci

.
Co może go skłonić do zainwestowania w Wisłę? Na przykład to że po zasponsorawaniu Interu gwałtownie spadnie mu sprzedaż w Polsce.