|
yy a dlaczego tym razem miało by być inaczej? Bo to Legia?
Nie raz Nas nie wpuszczali na rózne stadiony, Jaga to już nawet nie pamiętam ile lat, i inne im podobne ekipy.
A teraz wielka krzywka bo Legia nie może wejsc?
Fakt faktem ,jestem zdania, że skoro Ślask nie spełnia wymogów - to niech wraca na Oporowską.
Lechii nikt na ręke nei poszedł, i warunek (szczególnie od miasta) był twardy.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|