Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18428
Stary 29.01.2012, 00:22
yy a dlaczego tym razem miało by być inaczej? Bo to Legia?
Nie raz Nas nie wpuszczali na rózne stadiony, Jaga to już nawet nie pamiętam ile lat, i inne im podobne ekipy.

A teraz wielka krzywka bo Legia nie może wejsc?
Fakt faktem ,jestem zdania, że skoro Ślask nie spełnia wymogów - to niech wraca na Oporowską.
Lechii nikt na ręke nei poszedł, i warunek (szczególnie od miasta) był twardy.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując