Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18427
Stary 29.01.2012, 00:16
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A ja jestem ciekaw jak sobie Legia bedzie radzić w pierwszych meczach na wiosnę, bez Borysiku, Radovica i Lubojli. Co by nie mówić, solidne straty.
Mnie bardziej ciekawi jak Złotousty Maciej przygotuje drużynę pod względem fizycznym, bo u nas na wiosnę różnie to bywało...
Odpowiedz cytując