Oldpara napisał(a):

|
A ja jestem ciekaw jak sobie Legia bedzie radzić w pierwszych meczach na wiosnę, bez Borysiku, Radovica i Lubojli. Co by nie mówić, solidne straty.
|
Mnie bardziej ciekawi jak Złotousty Maciej przygotuje drużynę pod względem fizycznym, bo u nas na wiosnę różnie to bywało...