Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54216
Stary 28.01.2012, 23:48
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy dobrze przykleiłem,jak coś to przepraszam za O.T.Proponuje zrzutkę kibiców na zakup Bitona.Moze by zrobić ankietę co sadza kibice o tym pomyśle?Powiedzmy ze zrzuci się 40 tys kibiców każdy po 50 e.
Ewentualnie wynegocjować z klubem Bitona kupno 50% praw za 800 tysięcy euro. Jak go sprzedamy wtedy dzielimy się na pół. Kuszące to mogłoby być dla nich.
Odpowiedz cytując