wislak68 napisał(a):

|
Ziarnko do ziarnka ... i może w końcu znajdzie się jakaś firma która wyłoży przynajmniej ten 1 mln Euro na Wisłę.
|
Myślę, że oni tam kalkulują i takie ryzyko tez brali pod uwagę. Na wszystko patrzymy przez pryzmat "marketingu" Wisły, a przecież są firmy, w których ten dział nie musi kuleć i nie postępują na chybił trafił

I np wykalkulowali, że inwestycja we Włoszech opłacała im się bardziej niż duszenie sie na polskim rynku, gdzie pozycję mają już wyrobioną...
A może właściciel to Pasiak ?
Co do 1 mln euro - średnio to widzę. Może inaczej - wyobraź sobie Wiślak68, że jest jakiś potencjalny neutralny sponsor pragnący wyłożyć w któryś z polskich klubów taką kasę. Sentymenty na bok, krótkie pytanie - co może go skłonić do zainwestowania akurat w Wisłę? Bo moim zdaniem nawet na podwórku krajowym są ciekawsze cele do inwestycji...