Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 28.01.2012, 23:40
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Ziarnko do ziarnka ... i może w końcu znajdzie się jakaś firma która wyłoży przynajmniej ten 1 mln Euro na Wisłę.
Myślę, że oni tam kalkulują i takie ryzyko tez brali pod uwagę. Na wszystko patrzymy przez pryzmat "marketingu" Wisły, a przecież są firmy, w których ten dział nie musi kuleć i nie postępują na chybił trafił I np wykalkulowali, że inwestycja we Włoszech opłacała im się bardziej niż duszenie sie na polskim rynku, gdzie pozycję mają już wyrobioną...



A może właściciel to Pasiak ?



Co do 1 mln euro - średnio to widzę. Może inaczej - wyobraź sobie Wiślak68, że jest jakiś potencjalny neutralny sponsor pragnący wyłożyć w któryś z polskich klubów taką kasę. Sentymenty na bok, krótkie pytanie - co może go skłonić do zainwestowania akurat w Wisłę? Bo moim zdaniem nawet na podwórku krajowym są ciekawsze cele do inwestycji...
Odpowiedz cytując