Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54212
Stary 28.01.2012, 22:38
A powiedzcie, jak zakończyła się sprawa z kasą za Kokoszkę od bodajże Empoli? Dostaliśmy coś w końcu? A jeśli nie to czy UEFA równie mocno walczyła o kasę Wisły tak jak to robi w przypadku firmy Mandziary?
Odpowiedz cytując