Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2915
Stary 28.01.2012, 22:19
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Chyba se jaja robicie... Robicie histerię jak ci z POZnania, gdy KP zamiast w Lecha, wpakowała kasę w Wisłę. Wtedy się pewnie z nich śmialiście i mówiliście, że przesadzają, że Kulczyk może robić ze swoimi pieniędzmi co chce. A teraz jakoś nagle się Wam opinia zmieniła...
Szczerze mówiąc to za bardzo nie wiem o co Ci chodzi z tym Poznaniem. Nie znam sprawy. Ale jeśli chodzio Oknoplast, przecież nikt nie mówi że nie mogą robić ze swoimi pieniędzmi co chcą. Tyle tylko że ja też mogę robić ze swoimi pieniędzmi to co chcę. I na pewno nie wydam je na produkt firmy która zamiast zasponsorować lokalnie coś co mmnie jara decyduje się na wydawanie pieniędzy we Włoszech.
Odpowiedz cytując