|
Chyba se jaja robicie... Robicie histerię jak ci z POZnania, gdy KP zamiast w Lecha, wpakowała kasę w Wisłę. Wtedy się pewnie z nich śmialiście i mówiliście, że przesadzają, że Kulczyk może robić ze swoimi pieniędzmi co chce. A teraz jakoś nagle się Wam opinia zmieniła...
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|