Marcin_fan napisał(a):

|
a moim skromnym zdaniem jakby chłop grał w Legii która by co roku grała nieźle w pucharach ( oczywiście w LE ) to mogli by z niego więcej wycisnąc kasy..
|
Przy pomyślnych wiatrach mogliby wyciągnąć więcej. Ale równie dobrze Borysiuk mógłby w Legii stanać w miejscu albo nawet zacząć się obijać. Albo złapać poważny uraz. Jak to mówią - chytry dwa razy traci. 2,5 mln to na dziś kwota bardzo adekwatna do tego, co Borysiuk sobą reprezentuje i może reprezentować w przyszłości.