Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4706
Stary 28.01.2012, 20:23
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem to szwedzi byli słabi.. w transmisji mówili że oni dopiero zaczęli przygotowania - myślę że miało to jakieś znaczenie. Ale to chyba dobrze że wygraliśmy nieprawdaż?

Praktycznie wszyscy zawodnicy zagrali dziś dobre spotkanie.
Ale nie ujmuje to tego jak dzisiaj Nasi pilkarze grali - dawno nie widzialem gdy takim pressingiem jak dzisiaj, do tego czasami fajne akcje pozycyjne wychodziły. Dzisiejsza postawa bardzo mi sie podobała mimo, ze to tylko sparing
Odpowiedz cytując