grzesiek632 napisał(a):

Moim zdaniem to szwedzi byli słabi.. w transmisji mówili że oni dopiero zaczęli przygotowania - myślę że miało to jakieś znaczenie. Ale to chyba dobrze że wygraliśmy nieprawdaż?
Praktycznie wszyscy zawodnicy zagrali dziś dobre spotkanie.
|
Ale nie ujmuje to tego jak dzisiaj Nasi pilkarze grali - dawno nie widzialem gdy takim pressingiem jak dzisiaj, do tego czasami fajne akcje pozycyjne wychodziły. Dzisiejsza postawa bardzo mi sie podobała mimo, ze to tylko sparing