Bronex napisał(a):

|
Identycznie pomyślałem a propos małego Clebera. Będą tak tę politykę prowadzić ,że w końcu spadniemy i wychowanków jak nie było tak nie będzie.
|
Taka wypowiedź to dno
Jak zawodnik nie ma 16lat to nie można z nim podpisać profesjonalnego kontraktu. Wcześniej się doucz a później wypowiadaj