Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54206
Stary 28.01.2012, 20:07
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Identycznie pomyślałem a propos małego Clebera. Będą tak tę politykę prowadzić ,że w końcu spadniemy i wychowanków jak nie było tak nie będzie.
Taka wypowiedź to dno

Jak zawodnik nie ma 16lat to nie można z nim podpisać profesjonalnego kontraktu. Wcześniej się doucz a później wypowiadaj
Odpowiedz cytując