Bronex napisał(a):

|
Identycznie pomyślałem a propos małego Clebera. Będą tak tę politykę prowadzić ,że w końcu spadniemy i wychowanków jak nie było tak nie będzie.
|
może nie chodzi o wychowanków tylko, żeby sprowadzać młodych Farfanów
w sumie to obecnie Stasiek zbudował niezły team i problem jest tylko w tym, że trzeba sporo kasy na wykup Bitona i Nuneza.
Gdyby tych 2 piłkarzy miało długoterminowe kontrakty to w sumie możnaby już teraz wkomponowywać w zespół młode talenty choćby z Ameryki Południowej. Miejmy nadzieję, że Wisła przejdzie Standard, wygra ligę i wtedy latem możnaby zacząć młodą ofensywę wiedząc, że i tak mamy silny zespół.
Przez następne półtora roku w zasadzie nie musimy się wzmacniać doświadczonymi piłkarzami, poza lewą obroną i defensywnym pomocnikiem. To jest napewno nasz atut. Pod warunkiem, że wykupimy Bitona i chociaż przedłużymy wypożyczenie Nuneza.
Na prawej obronie mamy Jovanovica i prawdopodobnie będziemy mogli pomyśleć latem, żeby kupić kogoś młodego za Lameya (chociaż ten gra całkiem dobrze to trzeba gdzieś na tych młodych stawiać), za Diaza pewnie też kupimy młodego lewego obrońcę (albo wykupimy/wypożyczymy Diaza a zwolnimy z kontraktu Paljica).
Na defensywnym pewnie Sobol jeszcze zostanie, będzie Nunez i Wilk, a prawdopodobnie zostanie też Jirsak bo nie będzie dużo chciał.
W ataku raczej bez zmian i to samo na skrzydłach. Jest Melikson na długim kontrakcie, jest Garguła, Boguski, Iliev jeszcze rok nam zapewni też dobry poziom...
Tak więc wierzę, że Valckx rzecywiście w tej chwili szuka nam 20 latków gdzieś na krańcu świata, w których latem zaryzykujemy i zainwestujemy
kurde jak się patrzy jakie mecze poprzegrywaliśmy w tamtej rundzie to spokojnie