piotrek1325 napisał(a):

Jeśli ktoś ma lub miał TICO i może coś o tym aucie napisać więcej to proszę interesuje mnie szczególnie jak to jest w tym aucie z rezerwą paliwa
|
seryjnie nie bylo kontrolki paliwa ,mozna sobie dokupic czujnik i podpiąc kontrolkę do tico ,rezerwa ok 5 litrów ,