Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 28.01.2012, 20:02
piotrek1325 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś ma lub miał TICO i może coś o tym aucie napisać więcej to proszę interesuje mnie szczególnie jak to jest w tym aucie z rezerwą paliwa
seryjnie nie bylo kontrolki paliwa ,mozna sobie dokupic czujnik i podpiąc kontrolkę do tico ,rezerwa ok 5 litrów ,
Odpowiedz cytując