Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4704
Stary 28.01.2012, 19:59
chimba napisał(a):Wyświetl post
Panowie czy mysmy dzisiaj za dobrze nie grali jak na ten etap przygotowan
Moim zdaniem to szwedzi byli słabi.. w transmisji mówili że oni dopiero zaczęli przygotowania - myślę że miało to jakieś znaczenie. Ale to chyba dobrze że wygraliśmy nieprawdaż?

Praktycznie wszyscy zawodnicy zagrali dziś dobre spotkanie.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując