chimba napisał(a):

Panowie czy mysmy dzisiaj za dobrze nie grali jak na ten etap przygotowan
|
Moim zdaniem to szwedzi byli słabi.. w transmisji mówili że oni dopiero zaczęli przygotowania - myślę że miało to jakieś znaczenie. Ale to chyba dobrze że wygraliśmy nieprawdaż?
Praktycznie wszyscy zawodnicy zagrali dziś dobre spotkanie.