Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.01.2012, 19:55
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
w sumie 2,5 miliona Euro piechotą nie chodzi, więcej by za niego nigdy nie dostali i moim zdaniem robią dobry interes
a moim skromnym zdaniem jakby chłop grał w Legii która by co roku grała nieźle w pucharach ( oczywiście w LE ) to mogli by z niego więcej wycisnąc kasy..
Odpowiedz cytując