Acapelo napisał(a):

|
w sumie 2,5 miliona Euro piechotą nie chodzi, więcej by za niego nigdy nie dostali i moim zdaniem robią dobry interes
|
a moim skromnym zdaniem jakby chłop grał w Legii która by co roku grała nieźle w pucharach ( oczywiście w LE ) to mogli by z niego więcej wycisnąc kasy..