Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
Od: 04.2004
Offline
#
54204
28.01.2012, 19:53
gizmowisla
napisał(a):
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...na-modzie.html
Nic tylko, cierpliwości i czekać na efekty
takie efekty jak w postaci mlodego Clebera
to ja dziekuje za taka "nowa" polityke
Identycznie pomyślałem a propos małego Clebera. Będą tak tę politykę prowadzić ,że w końcu spadniemy i wychowanków jak nie było tak nie będzie.
Bronex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bronex
Znajdź inne posty napisane przez Bronex