Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 28.01.2012, 18:30
Wisła ponownie w starym komplecie niebieskim, może im zostały, a Sergiej z naszywką LE. Widać że Adidas średnio sie stara.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując