|
Ale czy Ty rozumiesz o co idzie rozmowa? Nie o to czy mecz przełożyć czy nie (bo oczywiście, że nie - liga jest święta) tylko o stwierdzenie, że "Warszawka" nie ma nic do gadania, w sytuacji gdy mówimy o meczu na stadionie, który nie powinien dostać licencji na ligę.
Krótko mówiąc na razie nawet nie ma czego przekładać i Legia powinna jak kiedyś OM olać ten mecz albo żądać przeniesienia na stadion, który spełnia wymogi. Nie za bardzo rozumiem dlaczego "Warszawka" ma się łaskawie zgadzać na granie bez swoich kibiców, tylko dlatego że Śląskowi się czegoś nie chce czy mu się nie opłaca.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|