Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54196
Stary 28.01.2012, 15:54
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Eh koledzy a skąd się wzięłą ksywa "niezatapialny" ? POpadł Zdzich w niełaskę, i przez jakieś 2 sezony próbował się zahaczyć - KSZO, Lubin, ŁSK z tego co pamięam, ale na Reymonta u Cupiała jest wiecznie żywy - niczym Lenin. Z drugiej strony jakby nie było to Zdzich maczał palce w tym g.... - sprawa transferu Żurawia - gdzie M. i K. nie brali udziału była wyjaśniana.
Jak się C. wkurzy to może znowu wywieje nam Zdzisia - myślę, że mogłoby to być z dużym plusem dla Wisły. Oby Boss przyponiał sobie kto jest kolegą Mandziary.....
Niezatapialny bo nie można go było wywalić. Zawsze mącił, kombinował. Nawet jak go chwilowo przepędzono to wiadomo było ,że za chwile wróci.

Swoją drogą 700 tysięcy euro to sporo pieniędzy. Dziwi mnie to ,że UEFA ma takie uprawnienia ,że może zamrozić wypłatę. Dziwne. Przecież to jak klub ureguluje rzekome zobowiązania z jakich środków to powinno być poza kompetencjami UEFA. A UEFA jest tutaj w roli takiego komornika. Równie dobrze mogliby wpaść na Reymonta i np. sprzedać Małeckiego czy Meliksona ,żeby oddać kasę Madziarze. Przecież to jest absurd.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 28.01.2012 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując