Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia
Offline
#
24938
28.01.2012, 15:39
Lacrima
napisał(a):
Są jeszcze w sprzedaży wiślackie kalendarze z piłkarzami (te po 45 zł)?
Wczoraj byłem w Wiślackim Świecie i jeszcze były...
partyzant1983
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do partyzant1983
Znajdź inne posty napisane przez partyzant1983