Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54192
Stary 28.01.2012, 14:55
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie od dzis wiadomo bylo ze Mandziara krecil waly z Kapka...
A mimo to Kapka trzyma się mocno w naszym klubie. Nawet nam Bunozę sprowadził. Za śmieszne 400 tys. euro.

Taka ciekawostka: w sporze między Mandziarą a Wisłą Kapka stanął po stronie menadżera, będąc wciąż pracownikiem klubu. Po zwolnieniu dostał pracę - zgadnijcie u kogo...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując