dj_ibutti napisał(a):

|
Nie od dzis wiadomo bylo ze Mandziara krecil waly z Kapka...
|
A mimo to Kapka trzyma się mocno w naszym klubie. Nawet nam Bunozę sprowadził. Za śmieszne 400 tys. euro.
Taka ciekawostka: w sporze między Mandziarą a Wisłą Kapka stanął po stronie menadżera,
będąc wciąż pracownikiem klubu. Po zwolnieniu dostał pracę - zgadnijcie u kogo...