serek.c2 napisał(a):

|
Oczywiście masz rację - tyle tylko, że jeśli dobrze pamiętam w Wiśle miało nie być miejsca na "lepienie" budżetu w taki sposób. Do budżetu miały być liczone wpływy wyłącznie pewne, gwarantowane... Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że Basałaj wliczył do budżetu środki za wyjście z grupy LE? Jeśli tak, to jest większym cymbałem niż myślałem...
|
Do budżetu na 2012 mógł jak najbardziej wliczyć ponieważ UEFA mówi wprost ile zapłaci za wyjście z grupy. A to nastąpiło w grudniu 2011. Inna sprawa gdyby wliczył do budżetu na ten rok apanaże za 1/8, 1/4 czy 1/2 finału. To byłoby rzeczywiście niepoważne.