Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54189
Stary 28.01.2012, 14:36
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Artykuł sponsorowany

Coś tam jest nie halo, bo dziwne że niby już jest dziura na 700tys? To mamy rozumieć że w budżecie zawarto wpływy jakich jeszcze wtedy nie osiągnęliśmy ?
Pominę fakt że kasa z UEFA wpływa na koniec sezonu! Zamrożenie jakiejkolwiek kwoty nie ma żadnego wpływu na obecną sytuację finansową.
Nie jakie założenia przyświecały naszemu budżetowi, ale jedno jest pewne, wydatki są wyższe niż przychody, jeśli pominiemy pieniądze Puchary i ewentualne zyski z transferów. Podaje się różne liczby, ale różnica pomiędzy tym co zamierzaliśmy wydać, a tym co wpływa do kasy mieści się w przedziale pomiędzy 10 a 20 mln złotych.
Odpowiedz cytując