Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18420
Stary 28.01.2012, 13:19
-ja123- napisał(a):Wyświetl post
Wow, to Śląsk ma takie wpływy w UEFA, że ustalają, że w ten konkretny poniedziałek Śląsk nie może grać, a Bełchatów z Zabrzem mogą? Nieźle.
O... kolega ironizuje . I pewnie myśli że jest dowcipny. Ale wychodzi raczej do w cipnie.
A co do meritum: gdyby w Bełchatowie lub Zabrzu grał choć jeden reperezentant kraju europejskiego to okazałoby sie że wpływy w UEFA ma nie tylko Śląsk ale i Bełchatów z Zabrzem.
Boli warszawkę że Grzesio Schetyna przeczołgał przed instancjami . I tak ma być!
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 28.01.2012 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując