-ja123- napisał(a):

|
Wow, to Śląsk ma takie wpływy w UEFA, że ustalają, że w ten konkretny poniedziałek Śląsk nie może grać, a Bełchatów z Zabrzem mogą? Nieźle.
|
O... kolega ironizuje

. I pewnie myśli że jest dowcipny. Ale wychodzi raczej do w cipnie.
A co do meritum: gdyby w Bełchatowie lub Zabrzu grał choć jeden reperezentant kraju europejskiego to okazałoby sie że wpływy w UEFA ma nie tylko Śląsk ale i Bełchatów z Zabrzem.
Boli warszawkę że Grzesio Schetyna przeczołgał przed instancjami

. I tak ma być!