Dariook napisał(a):

A jakie korzyści im przyniesie bycie jedną z 5 ? Liczy się tylko to która znajduje się na strojach meczowych. A to że będa na banerach reklamowych za wiele profitów nie gwarantuje , bo czy ktoś w ogóle na takowe zwraca uwagę?
Czy ty znasz głównych sponsorów Ległej albo Amici? No właśnie...
Oczywiście to zrozumiałe że chcą zaistnieć na tamtejszym rynku jednak są o wiele lepsze sposoby na reklamę i rozgłos. Tutaj jak na dłoni widać to że ktoś lubi futbol, dlatego niesmak jest jeszcze większy. Szkoda że firma z naszego regionu, tak majętna i znana nie chce w Małopolsce rozwijać swojej pasji. Cudze chwalicie a swego nie znacie , ciśnie się niestety na myśl.
A jakie korzyści ze sponsorowania Wisły? Ogromne, takie same jakie miała(ma) Telefonika.
Dzięki Wiśle - Telefonika i Cupiał są znane w Polsce szerszej publiczności, ba nawet w Europie. Czy wprowadzająca Wisłe do LM i goszcząc na koszulkach odnieśli by sukces marketingwy i reklamowy? Na Pewno!
.
|


Chłopie świat nie kończy się na Twoim podwórku. Weź wyjedź gdzieś dalej. Tam tez jest życie. Heloł?
A tekstem o banerach dałeś po bandzie

Tak nikt na nie nie zwraca uwagi. Dlatego właśnie firmy na całym świece wydają miliony na taką reklamę. Co za idioci.
@ kot
Brawo kocie. Dobrze napisane.
Najłatwiej krytykować, kiedy nie ma się nic do zaoferowania.