|
transferów nie będzie zamiast walczyć o podpisy zawodników Wisła będzie walczyć z wiatrakami w postaci jakiegoś menadżera i jego firmy i być może z UEFA o zamrożone wypłaty za wystepy w LE.Będzie ciekawie w razie wygranej Wisły z menadżerem i jego firmą.Ciekawe tylko jak będzie z tymi premiami które UEFA zamroziła.A wracając do transferów to może zawita jakiś zawodnik z kartą w ręku.
|