Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12232
Stary 28.01.2012, 12:48
transferów nie będzie zamiast walczyć o podpisy zawodników Wisła będzie walczyć z wiatrakami w postaci jakiegoś menadżera i jego firmy i być może z UEFA o zamrożone wypłaty za wystepy w LE.Będzie ciekawie w razie wygranej Wisły z menadżerem i jego firmą.Ciekawe tylko jak będzie z tymi premiami które UEFA zamroziła.A wracając do transferów to może zawita jakiś zawodnik z kartą w ręku.
Odpowiedz cytując