|
naprawde myślicie że jakaś zapyziała gazeta ma pojęcie co się dzieje u Nas w Wiśle ? czy naprawde uważacie, że największy Polski klub ma przygotowane pieniądze na transfery tylko w przypadku dofinansowania za puchary z europy ? Jak mają być transfery to beda, jak nie to nie, decyzje o tym i tak podejmie Nasz Bos i tyle !
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|