Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54183
Stary 28.01.2012, 11:39
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
W ciągu ostatniego półtora roku było sporo transferów, więc nie dziwcie się, że teraz jest cisza. Jaliens kosztował do tej pory około miliona euro (łącznie z kwotą za podpis). Iliev, czy Pareiko też dostali solidne kwoty za podpis, wysoki koszt transferów Meliksona, Genkowa, Jovanovicia, Chaveza, niewiele wcześniej Bunozy, Jovanicia i tak krok po kroku można tłumaczyć, czemu Wisła nie wydaje w tym momencie pieniędzy.

Z tym Jaliensem to brednie 1 milion euro nas kosztował ? nawet jeżeli Jaliens zarabia 400 tys euro rocznie to myślisz,że dostał 600 tys euro za podpis? u nas gdzie jest problem z wydaniem 400 tys euro na transfer...
Odpowiedz cytując