Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54182
Stary 28.01.2012, 10:23
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Artykuł sponsorowany

Coś tam jest nie halo, bo dziwne że niby już jest dziura na 700tys? To mamy rozumieć że w budżecie zawarto wpływy jakich jeszcze wtedy nie osiągnęliśmy ?
Pominę fakt że kasa z UEFA wpływa na koniec sezonu! Zamrożenie jakiejkolwiek kwoty nie ma żadnego wpływu na obecną sytuację finansową.
Ty piszesz poważnie? A czym jest budżet jak nie planowaniem wpływów i wydatków? Dopiero po zakończeniu roku obrachunkowego skłądasz tzw. wykonanie budżetu. W SSA nazywa się to wynikiem finansowym za okres taki i taki.
Odpowiedz cytując