Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4020
Stary 28.01.2012, 10:11
Wizir nie chce isc do Niemcow chyba. W sumie to mu sie nie dziwie. Perspektywa gry w 2 lidze to chyba nie to. Bruggia moze zaplacic wiecej, no ale liga mniej ciekawsza od niemieckiej. Wyglada na to ze zarzad chce go wypchnac, a sam zawodnik nie za bardzo ma ochote w tej chwili na przeprowadzke.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując