0 22 napisał(a):

|
Sląsk niech najpierw przygotuje stadion do rozgrywek ligowych, a potem Warszawka się namyśli i zdecyduje kiedy przyjechać i grać.
|
Jak nie przyjedzie to walkower i po sprawie - wielkie mi rzeczy. Co do jakies wzgledy specjalne macie miec czy co