Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18416
Stary 28.01.2012, 09:04
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Sląsk niech najpierw przygotuje stadion do rozgrywek ligowych, a potem Warszawka się namyśli i zdecyduje kiedy przyjechać i grać.
Jak nie przyjedzie to walkower i po sprawie - wielkie mi rzeczy. Co do jakies wzgledy specjalne macie miec czy co
Odpowiedz cytując