wislak68 napisał(a):

|
Moim zdaniem po takiej informacji rynek krajowy powinien zanotowac im spadek o jakieś 20%. Nie wiem jak wy ale ja okien z Oknoplastu nie kupię nawet jeśli były by tańsze o połowę od innych. Nie będę wydawał kasy na sponsorowanie Interu przez firmę która zapomina o klubach polskich. Niech się bujają frajerzy.
|
Przyjacielu ... jeżeli 68 w nicku to rok urodzenia to ..... proszę Cię.