kacpaw91 napisał(a):

|
No właśnie, bardzo dziwna jest ta treść. Nie ma nigdzie w sieci żadnej informacji o zakończeniu sporu, a tu jakaś blokada środków? Poza tym jak przeglądam materiały prasowe z tą nazwą firmy w kontekście naszego klubu to przewija się jakaś współpraca z Bayernem Monachium (http://www.wislakrakow.com/www/showa...articleid=9482), albo prowizja za transfer Kuby do Wisły. O co tu chodzi?
|
o co by nie chodziło to cisnąć s....i.ela do końca