wislak68
Od kiedy to celem nadrzednym firm jest dzialalnosc charytatywna polegajaca na wspieraniu rodzimego futbolu?

Firmy, z reguly, nie sponsoruje sobie klubow ot tak o. Sponsoring to swego rodzaju inwestycja, marketing, itp., itp. W Polsce maja juz okreslona marke, w Europie/Wloszech nie. Stad, moim zdaniem, decyzja jest zrozumiala. Chca sobie zrobic reklame na zagranicznych rynkach.
Pozatym, i mowiac calkiem szczerze, co takiego niby Wisla mogla im zaoferowac? Jakie mieliby korzysci ze sponsorowania Wisly? Klubu ktorego zarzadzanie z profesjonalnoscia nie ma nic wspolnego (polityka na juz, itd,itp) , w europie pokazuje sie raz na 10 lat, itd. itp. No nie robmy jaj panowie...