pysio napisał(a):

|
a może zablokujmy strony Jarka K i Korwina M? coś się tak tego Premiera przyczepili, to już staje się żałosne...
|
Specjalnie dla Ciebie w punktach (żebyś się nie przegrzał):
1. Przydupasy premiera usuwały negatywne komentarze z fb RM i blokowali ich autorów.
2. Na pytania dziennikarzy podano nieprawdziwą przyczynę oraz liczbę usuniętych postów.
3. Premier potwierdził to, dając się złapać w pułapkę zastawioną przez dziennikarzy - dane były w cache-u i zostały sprawdzone przez organizację monitorującą portale społecznościowe.
4. Użytkownicy fb się w....ili, ponieważ zostali potraktowani jak idioci i publicznie przedstawieni jako banda chamów.
Musisz zrozumieć, że niektórzy ludzie się szanują i nie lubią, gdy reprezentujący ich polityk ordynarnie kłamie, przy okazji jeszcze oczerniając. Tego się nie da wytłumaczyć, bo kręgosłup - choćby szczątkowy i w zaniku - ma się albo nie. Przyjmij to na wiarę - są tacy ludzie.
Niniejszym podtrzymuję wszystko co napisałem na temat intelektu elektoratu PO, pysio mi świadkiem

Dobrze chociaż, że część z nich od czasu do czasu jeszcze reaguje, gdy ordynarnie pluje się im w twarz. Najsmutniejszy widok, to gdy ktoś próbuje takich zachowań bronić: "no bo nieprawda że napluł, a jeżeli nawet, to przecież ślina jest dobra na cerę, więc miał pewnie jak najlepsze intencje".
Syndrom sztokholmski?
P.S. A jeśli faktycznie chcesz mieć do kogoś pretensje, to do dziennikarzy RMF-u. To oni zastawili na premiera pułapkę, a on przecież nie mógł być przygotowany na to, że ktoś go z jego własnych słów rozliczy. Jak oni mogli?!