grosz napisał(a):

moim zdaniem zmarnowano niesamowitą szanse. Zrobienie dwóch transferów na najsłabsze pozycje, dawałoby szanse na dobry rezultat w LE. Nie zapominajmy że mieliśmy niesamowite szczęście losując rywali, mogliśmy trafić znacznie gorzej.
Tym czasem zostawiono kadrę bez zmian, nie wzmacniając jej. To duży błąd, bo naprawdę mamy szanse zajść w tej edycji daleko.
|
ZNAMEK wrzucił ciekawy artykuł w temacie " Wisła Kraków w mediach". Jeśli prawdą jest co tam jest napisane to mamy sporą zadyszkę finansową.