Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54172
Stary 27.01.2012, 22:56
grosz napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem zmarnowano niesamowitą szanse. Zrobienie dwóch transferów na najsłabsze pozycje, dawałoby szanse na dobry rezultat w LE. Nie zapominajmy że mieliśmy niesamowite szczęście losując rywali, mogliśmy trafić znacznie gorzej.

Tym czasem zostawiono kadrę bez zmian, nie wzmacniając jej. To duży błąd, bo naprawdę mamy szanse zajść w tej edycji daleko.
ZNAMEK wrzucił ciekawy artykuł w temacie " Wisła Kraków w mediach". Jeśli prawdą jest co tam jest napisane to mamy sporą zadyszkę finansową.
Odpowiedz cytując