Temat: Nie dla ACTA
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 27.01.2012, 22:21
http://www.youtube.com/watch?v=vcLHy8CQD6M


Kaczyński przynajmniej potrafi powiedzieć, że popełnili błąd, a Donek swoje uparcie - o braku ustępstw. Mam już na niego alergię!! Sługusy USA i UE, robią co im każą, a tu pysio jeszcze TVN broni. Telewizje która sięgnęła dna absurdu. Jakieś dzieciaki lataja w Kielcach a oni wracają do PIS i Starucha... nagle kibole wychodzą na ulice bo nie mogą dymić na stadionach, a gdzie Ci kibole żyli przez 40 lat? Z domu nie wychodzili? Na całym świecie w takim razie kibole tworzą rewolucje. Oj jakbym to chciał żeby te wszystkie tłumy od Syrii, Rosji, Grecji po USA to byli kibole! Wg ich kryteriów 14 latek z szalikiem w Kielcach to stadionowy bandyta, więc w takich Włoszech czy Argentynie gdzie barwy klubowe ma połowa obywateli to kto by nie wyszedł demonstrować to będą stadionowi bandyci!!!

Dla Pysia kolejny etap walki z kibolizmem na skokach narciarskich!!

http://sport.wp.pl/kat,1838,title,PS-wyroki-dla-kibicow-za-odpalenie-rac,wid,14204695,skoki_wiadomosc.html

W tym kraju, patrząc na tą litanię stanowiącą podobno 0,5% dokonań władzy kradnie się miliony, a przeciętny obywatel odpalając racę, nikomu nie szkodząc, nie przerywając nawet widowiska dostaje zawiasy, 1800 zł i zakaz stadionowy... ....a to normalne nie jest!


AntyDrozd już nie przesadzaj! Do takiej mafii jak rządzi na Ukrainie, Rosji, Białorusi, USA nam daleko, nie mówiąc o krajach totalitarnych. Nie przesadzajmy, to że jest beton to wiadomo, a gdzie go nie ma? Trzeba obalać i tyle.
Ostatnio edytowane przez mi¶qu : 27.01.2012 o godz. 22:27.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c