Acapelo napisał(a):

Napisali, ze nazwa tej druzyny jeszcze nie padła w gazetach (ogolnie w mediach) a o Lechii akurat bylo. Jezeli z Polski - to nie przychodzi mi nic innego jak Gornik lub Korona. Jak zza granicy to sobie zazartuje bo nie mam pojecia jaki to miałby byc klub - wiec strzele Malaga
