Warzyw napisał(a):

Z profilu Weszło na FB:
"Wielkimi krokami zbliża się naprawdę zaskakujący transfer Pawła Brożka. Wiecie, jaka jest zmora dziennikarza? "Tylko proszę, nie pisz". Najgorsze, co można usłyszeć... Nazwa tego klubu nie padała dotąd w żadnej gazecie. Sześć liter, możecie zgadywać "
|
A czy to na pewno klub z Polski?;P