Swoją drogą brytyjska prasa zwariowała, dziś przeczytałem, że Brożek to 'Polish star'

A ten klub to pewnie Hearts

Jeżeli Adrian Mrowiec robi tam karierę...
Życzę Pawłowi jak najlepiej, po osobistych sympatiach wolałbym, żeby przeszedł do Rangers, ale zobaczymy co się wydarzy.
Al-Ahly też ma sześć liter
