Teqcontroller napisał(a):

|
Dziwisz się? Bo ja jakoś nie, pamiętasz zeszło roczne hasło ''Walczymy o Mistrzostwo'' ? albo zbrojenie na el. LM ''doświadczonymi graczami'' chyba każdy pamięta. Polityka w Wiśle jest taka, teraz i tu, ma być i wypalić od razu. Dopóki nie będzie akademii to nie będzie się zbytnio myślało o młodzieży, bo tak jak napisałem wcześniej, teraz i tu się liczy. Ogólnie to Pareiko nic nie mam, ale trzeba myśleć nad jakimś (młodym) bramkarzem.
|
Ogólnie
do Pareiko nic nie masz, ale właśnie dlatego że gra dobrze jednak ma już swoje lata, stąd też z podpisywaniem nowego kontraktu bardzo spieszyć się nie należy.
Problemy kadrowe są na wielu pozycjach, a działanie postawione na szybkie osiągnięcie celu jest w Wiśle w erze BC normą, ale ...z LM takie działanie nie wypala, więc kiedyś musi przyjść otrzeźwienie, jak nie zrobi tego Stan w połowie roku, to kto ? Dlatego też, uważam że to właśnie Valckx jest strategiczną przyszłością Wisły, rzecz jasna o ile BC będzie chciał z nim dalej współpracować, na co liczę.