Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie kłam !, winny jest ten co to podpisał czyli rząd PO Donaldu Tusku. Umowa jest wtedy ważna kiedy się składa pod nią podpis. Do tego czasu jest tylko zbiorem papierków.
|
Nie kłamie , pisze ci sama prawde kto jak głosował

Wiem ,że ci jest to trudno zrozumieć jako ze jestes fanem PISu ,ale takie sa fakty . Poki sprawa ACTA sie nikt nie interesowal to tak glosowali (byc moze nie wiedzieli rzeczywiscie za czym glosuja

ziewali i naciskali i przyciski) , a jak sprawa ACTA stala sie medialna to nagle ku*wa sa przeciw nie ?