Temat: Nie dla ACTA
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 27.01.2012, 19:41
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nie kłam !, winny jest ten co to podpisał czyli rząd PO Donaldu Tusku. Umowa jest wtedy ważna kiedy się składa pod nią podpis. Do tego czasu jest tylko zbiorem papierków.
Nie kłamie , pisze ci sama prawde kto jak głosował Wiem ,że ci jest to trudno zrozumieć jako ze jestes fanem PISu ,ale takie sa fakty . Poki sprawa ACTA sie nikt nie interesowal to tak glosowali (byc moze nie wiedzieli rzeczywiscie za czym glosuja ziewali i naciskali i przyciski) , a jak sprawa ACTA stala sie medialna to nagle ku*wa sa przeciw nie ?
Odpowiedz cytując