a_r_e_n_a napisał(a):

Po przeczytaniu wywiadu, którego udzielił Pareiko - link znajdziecie w temacie medialnym - prawie uwierzyłem, że jesteśmy gołodupcami, wiele nam nie brakuje do Odry Wodzisław. To są jakieś jaja, żeby przedłużenie kontraktu z podstawowym bramkarzem uzależniać od wyniku finansowego klubu. Rozumiem motywacja itd. ale zabrzmiało to mega słabo.
Sorry, mamusia nie ma pieniążków synku...
|
Odwrócę kota ogonem - powodem niepodpisania nowego kontraktu jest wiek zawodnika, jego obecna gaża oraz nasza polityka - z nikim nie przedłużamy kontraktów w zimie.
Przedłużenie kontraktu już teraz:
- źle wpłynie na szatnie (innym również kończą się kontrakty, w tym Małecki)
- niesie ryzyko w postaci ewentualnego odniesienia kontuzji lub spadku formy
- w przypadku niezakwalifikowania się do pucharów pozbawiamy się możliwości negocjacji (obcięcia) wynagrodzenia
Moim zdaniem dobry ruch Stana i dobra jego argumentacja. Ważne iż rozmawia z Pareiko i otwarcie wyraża chęć do przedłużenia współpracy.