Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kiker
Junior Member
Od: 01.2012
Offline
#
24933
27.01.2012, 18:53
Kolego na mecze pucharowe nie obowiazuja karty kibica,wystarczy podac pesel.!!
kiker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kiker
Znajdź inne posty napisane przez kiker