|
Pytanko: wie ktoś może, które ulice i w jakich godzinach będą (mają być) blokowane przez kierowców (oczywiście Krk)?
Jutro brak czasu z mojej strony, więc bardzo potrzebna pomoc. Nie mogę znaleźć nigdzie info odnośnie 28.01.12
EDIT:@down- nie czytałeś ostatnich newsów? Na Standard najprawdopodobniej trzeba będzie mieć KK.
Chyba, że wyjaśnili już?
Ostatnio edytowane przez masterlag : 27.01.2012 o godz. 19:01.
|